Nagrobki Caro

Solidni z natury

Granit zapisuje w swoim wnętrzu burzliwą historię ziemi. Z tysięcy lat przemian w tyglu Ziemi rodzi się trwały, szlachetny, piękny kamień o nieskończonym bogactwie barw. Towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, a ze względu na swoje właściwości znajduje setki zastosowań. W naszych czasach najczęściej stosowany jako materiał budowlany o doskonałych walorach mikroklimatycznych, a także jako materiał nagrobkowy.

Zwyczaj przykrywania grobów kamiennymi płytami przetrwał tysiąclecia. Świat zmieniał się i zmienia coraz szybciej, pozostaje w nas jednak głęboko zakorzeniona potrzeba oddania hołdu naszym przodkom i nadaniu miejscu ich ostatecznego spoczynku wyjątkowego charakteru. Jesteśmy dumni, że mamy swój udział w tym pradawnym zwyczaju.

Caro Kontakt
Nagrobki granitowe podówjne -promobanner
Nagrobki Caro

Solidni w biznesie

Jesteśmy największym w Polsce importerem nagrobków z granitu. Naszą działalność w tej branży rozpoczęliśmy w 2000 roku sprowadzając granity z całego świata. Zaopatrujemy się głównie na terenie Indii, RPA, Brazylii, Chin, gdzie posiadamy sprawdzonych dostawców oferujących surowce najwyższej jakości. Od początku do końca czuwamy nad procesem wydobycia, obróbki, produkcji, pakowania i transportu, aby dostarczać Państwu wyroby najwyższej jakości, utrzymując jednocześnie NAJNIŻSZĄ cenę na Polskim rynku.

Oferujemy nagrobki w ogromnym wyborze wzorów, wykończeń i kolorów. W naszej ofercie znajdą Państwo również elementy galanterii nagrobkowej.

Zapraszamy do CARO, do Gostynina!

Nagrobki Caro

Rozwój firmy

W terminie od 1 lipca 2012 r. do 30 września 2013 r. realizowany był w przedsiębiorstwie PHU Caro. projekt pod nazwą „Wdrożenie w przedsiębiorstwie PHU Caro. systemu łączącego cechy CRM i EPR oraz powiązanego z nimi sklepu internetowego wraz z modułami do projektowania on-line i przesyłania projektów”.

Numer projektu: RPMA.02.03.00-14-089/11

Wartość projektu: 758 541,00 zł

Wartość dofinansowania: 308 350,00 zł

Realizacja niniejszego projektu umożliwiła wdrożenie w firmie PHU Caro. innowacyjnych technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych, ułatwiła kontakt z klientem za pośrednictwem nowych kanałów komunikacyjnych oraz umożliwiła oferowanie niestandardowych, wykonanych wg projektu klienta produktów.

Nagrobki granitowe-caro

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

Nagrobki z granitu pojedyncze, podwójne i potrójne. Tanio i w expresowej usłudze. Wybierz poniżej